Slide FABRİKA-OTOPARK MAĞAZA-OFİS SELF LEVELLING EPOKSİ KAPLAMA 5 YIL
GARANTİ
7/24 HİZMETİNİZDEYİZ AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA Uygulama Ücretsiz keşif Maliyet analizi Proje/Sunum Müşteri Hizmetleri│ 0212 620 39 65 │ 0532 650 18 60 Epoksi Zemin Kaplama UZMAN EKİPLER EŞLİĞİNDE

Slide Ral Kataloğu Pdf.save_alt Akrilik Zemin Kaplama SON KAT VE ÇİZGİLER BETON VEYA ASFALT RESURFACER CUSHION 1.KAT CUSHION 2.KAT Portakal Kabuğu Epoksi Balastrac Multilayer Epoksi kaplama
Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama

AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA

Akrilik zemin kaplamaları basketbol, tenis, voleybol sahaları, yürüyüş, bisiklet yollarında ağırlıklı olarak tercih edilmektedir.  Akrilik zemin kaplaması nedir sorusuna yanıt olarak kullanılacak olduğu yere ve kullanış amacına bağlı olarak çeşitli reçine ve ya sentetik dolgular ile ufak ve ya geniş alanlar için özel bir şekilde tasarlanmış olan açık ve kapalı alanlarda da kullanılabilen hijyenik, estetik, dekoratif, kaydırmaz, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara, hava koşullarına, ısı farklılıklarına dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir. Akrilik zemin kaplama m2 fiyatı projenizde istenilen özelliklere göre belirlenebilmektedir.

UYGULAMA AŞAMALARI

Dinlenme süresi bitmiş (14-21 gün), gerekli eğimleri verilmiş asfaltın üzerine uygulanır. Yüzeydeki gözeneklerin kapatılıp yapılacak akrilik kaplamanın zemine daha iyi yapışabilmesi için Acrylic Resulfacer uygulamasının ardından yaklaşık 1,00-1,50mm kalınlık elde edilebilen Akrilik kaplama yapılır. Zeminin kurumasının ardından oyun çizgileri çizilir. Özellikle tenis sporu için geliştirilmiş, Basketbol ve Voleybol saha zeminlerinde de kullanılan, bakım gerektirmeyen, uzun seneler arızasız hizmet veren, oyuncu sağlığına zarar vermeyen, bel ve ayak sakatlanmalarını ortadan kaldıran ve fevkalade üniform bir top sıçraması temin eden zemin kaplama çeşididir. İçindeki kauçuk granüller sayesinde  “Cushion katları“ oyuncu sağlığını göz önünde bulundurur ve yorulmayı uzun sürelere yayar. Kaplama için gerekli zemin asfalttır, beton üzeri uygulamalara garanti verilmez. Beton zemin üretiminde helikopter perdahı kullanılmalı ve son tepsi uygulanmamalıdır.

Alt yapısı beton olan sahalarda mukavemeti arttırmak ve beton ile üst yapı arasında bir nem bariyeri oluşturmak için “Su bazlı Epoksi Astar” kesinlikle kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Akrilik Zemin Kaplama

Akrilik Zemin Kaplama