Slide FABRİKA-OTOPARK MAĞAZA-OFİS SELF LEVELLING EPOKSİ KAPLAMA 5 YIL
GARANTİ
7/24 HİZMETİNİZDEYİZ AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA Uygulama Ücretsiz keşif Maliyet analizi Proje/Sunum Müşteri Hizmetleri│ 0212 620 39 65 │ 0532 650 18 60 Epoksi Zemin Kaplama UZMAN EKİPLER EŞLİĞİNDE

Slide Self Levelling Epoksi Kaplama Ral Kataloğu Pdf.save_alt SON KAT BETON ( C25 ve üzeri) EPOKSİ ASTAR KUM(0,1-0,3) ARA KAT Portakal Kabuğu Epoksi Balastrac Multilayer Epoksi kaplama
Epoksi Boyama

Epoksi Boyama

Epoksi Boyama

Epoksi Boyama

Epoksi Boyama

Epoksi Boyama

Epoksi Boyama

Epoksi Boyama

Epoksi Boyama ve Çizgi çizimi

 

Mevcut beton üzerine sürme epoksi boya dediğimiz uygulama şeklidir. İnce bir katman olarak rulo yardımı ile sürülür.2 kat uygulanması daha sağlıklı olmakla beraber renk tonları da istenilen kıvama gelmiş olur.

Özellikle fabrikalarda bir çok iş alanının bulunuyor olması ve tabi ki iş makinelerinin kullanılıyor olmasından dolayı, bu tarz işletmelerde epoksi yol çizgileri yapılmaktadır. Bu yol çizgilerine göre, yaya yollarının belirlenmesi ile birlikte, ayrıca araçlarında geçiş noktaları belirlenmektedir.

Böylelikle oluşabilecek iş kazaları için de gerekli önlemi almış olduğunuz için, sizlerde epoksi yönlendirme çizgileri ile istediğiniz gibi işletmenizde ki tüm kontrolü elinize alabilirsiniz.

Epoksi yön çizgileriepoksi boya ile yapılmakta olup, iş makineleri ve yayalar için farklı renklerde uygulamalar yapılmaktadır. Böylelikle yayalar sadece geçiş noktalarını kullanacakları gibi, ayrıca araçlarda belirlenmiş olan yolun haricinde sürüş yapamayacaklar.

Epoksi yol çizgileri sayesinde, araçların park noktalarını da belirlemeniz mümkün olduğu için, işletmenizde ki tüm kontrol sizin elinizde olabilecektir. Sadece fabrikalarda değil, benzinliklerde araç duruş noktaları, pompa önleri, trafiğe çıkış noktaları, hava ve su gibi pompaların bulundukları alanlarda da kullanılmaktadır.

Epoksi yol çizgisi, öncelikli olarak tesviye şapı sonrasında yapılan epoksi zemin boya uygulaması sonrasında, boya yapılan alanının kurumasının ardından ekstra olarak yeniden yapılmaktadır. Sadece boyanın hazırlanması ve yolun belirlenmesi ile birlikte, çizgilerin yapılacakları kısımlar işaretlenerek boya işlemi yapılır.

Epoksi Boyama