Slide FABRİKA-OTOPARK MAĞAZA-OFİS SELF LEVELLING EPOKSİ KAPLAMA 5 YIL
GARANTİ
7/24 HİZMETİNİZDEYİZ AKRİLİK ZEMİN KAPLAMA Uygulama Ücretsiz keşif Maliyet analizi Proje/Sunum Müşteri Hizmetleri│ 0212 620 39 65 │ 0532 650 18 60 Epoksi Zemin Kaplama UZMAN EKİPLER EŞLİĞİNDE

Slide Ral Kataloğu Pdf.save_alt Self Levelling Epoksi Kaplama SON KAT BETON ( C25 ve üzeri) EPOKSİ ASTAR KUM(0,1-0,3) ARA KAT Portakal Kabuğu Epoksi Balastrac Multilayer Epoksi kaplama
Self Epoksi Kaplama

Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama

Self Epoksi Kaplama

Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama

Self Levelling Epoksi Kaplama

Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama

Self Epoksi Kaplama

Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama

SELF LEVELİNG EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA

Self levelling epoksi uygulaması görüntü itibariyle düz ve pürüzsüz bir uygulama türüdür. Estetik ve dekoratif bir görünüm sağlar.

Kimyasal ve darbe mukavemeti yüksektir. Her renkte yapılabilir. Kolay temizlenebilir ve hijyeniktir. Multilayer’a göre daha kalın uygulandığı için anti statik özelliği kolaylıkla sağlanabilir.

Self Levelling Epoksi uygulaması tüm epoksi uygulamalarına göre çok daha rahat temizlenir, daha hijyenik bir ortam sağlanır. Çünkü düz ve pürüzsüz olduğundan gözeneksizdir, kir barındırmaz. Bundan dolayı self levelling epoksi uygulaması daha çok sağlık ve gıda sektöründe tercih edilir. Kimi zaman da aşağıdaki uygulamamızda olduğu gibi estetiğin önemli olduğu cafe ve showrom’larda da bu uygulama görünebilir.

Self Levelling Epoksi uygulaması da yeni zeminlerde olduğu gibi aşınmış ve çukurlaşmış zeminlerde rahatlıkla uygulanabilir. Pürüzsüz ve parlak bir zemin kaplama türüdür. Bu açıdan avantajlıdır. Yalnız bazen çok sert cisimlerle çizildiğinde, çizgiler kendini rahatlıkla gösterebilir. Ayrıca insan trafiğinin çok fazla olduğu yerlerde bazen kayıp düşme konusunda dezavantaj sağlayabilir. Özellikle ıslak zeminlerde bu uygulama çok tercih edilmemeli. Kimyasal dayanımı yüksektir. Bazen de laboratuarlarda fazla gözüken bir uygulamadır. Hızlı uygulanır. Self leveling uygulaması en az 5-6 gün sürer. Yüksek verim açısından son kat uygulamasından sonra en az 24 saat geçmesi gerekir.

Kullanım Alanları

Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama, en çok sağlık ve ilaç sektöründe tercih edilir. Hastane, laboratuvarlar, showrom’lar, kimya fabrikalarında çok fazla tercih edilir.

Özellikleri

 

  1. Multilayer’a göre biraz daha kalın bir uygulamadır,
  2. 2-5 mm arasında bir kalınlık sağlar,
  3. Pürüzsüz yüzeyi vardır,
  4. Darbe ve aşınma mukavemeti yüksektir,
  5. En hijyenik epoksi uygulamasıdır,
  6. Kolaylıklar temizlenir, hiç kir kalmaz,
  7. Daha az bakteri hapseder,
  8. Onarımı ve bakımı, işçiliği biraz daha zordur,
  9. Hata durumunda daha rahat kabuklanma yaşanır.

Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama sistemi multilayer ve coating sisteme göre daha pahallı bir uygulamadır. Yaya, forklift ve transpalet trafiğine uygundur. Sağlık ve gıda sektöründe çok fazla tercih edilir. Steril ve hijyenik çalışma ortamı sağlar. Temizlik sonrası içinde kir barındırmaz. Kimyasal tepkimesi zordur, aşınma yaşanmaz.

Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama

Self Levelling Epoksi Zemin Kaplama